Časté dotazy

Proč nenabízíte platbu za zboží dobírkou?

Dobírkové zásilky vykazují vysokou míru nepřevzetí zákazníkem, často se vrací odesilateli zpět a způsobují tak dodatečné náklady. Ušetřené finance raději použijeme pro udržení férových cen. Neskrýváme se na adrese s prázdnou kanceláří a platební systémy banky jsou chráněny proti zneužití. Zkrátka vše děláme proto, abychom pro vás byli důvěryhodný partner a dobírky tak nebyly vůbec potřeba.

Proč nenabízíte také levnější sladkosti slazené umělými sladidly např. aspartamem?

Všechny výrobky, které nabízíme také sami rádi mlsáme (i Mlsná vrána je jen člověk 🙂 ). Nechceme nabízet nic, co nám samotným nechutná. Je to také proto, aby se všichni mohli spolehnout na to, že naše sladkosti jsou prostě a jednoduše dobré. Zejména pokud je kupující sami neznají a kupují je jako dárek, mohou se spolehnout, že udělají opravdu radost. Bonboniéra, nebo např. pralinky udělají radost při jakékoliv příležitosti.

Proč nenabízíte např. bezlepkové potraviny?

Mlsná vrána vznikla s cílem nabízet především výrobky pro diabetiky –  tak, aby i laik bez dlouhého studování složení výrobku mohl u nás nakoupit rychle a s jistotou, že to, co nakoupí, je pro diabetika vždy vhodné.

Některé nabízené výrobky jsou i bezlepkové, a je to u nich buď uvedeno, nebo to lze vyčíst z jejich složení.